KGM42CCG3A102KY
Numer produktu DigiKey
478-KGM42CCG3A102KYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM42CCG3A102KYCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM42CCG3A102KYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM42CCG3A102KY
Opis
CAP CER 1000PF 1KV C0G/NP0 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM42CCG3A102KY Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,079" (4,60mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,21mm)