KGM32RR72D332KU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 980
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
Knowles Syfer
KEMET
3300 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM32RR72D332KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32RR72D332KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32RR72D332KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32RR72D332KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32RR72D332KU
Opis
CAP CER 3300PF 200V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM32RR72D332KU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,041" (1,05mm)