KGM32RR72A683JU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32RR72A683JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32RR72A683JUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32RR72A683JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32RR72A683JU
Opis
CAP CER 0.068UF 100V X7R 1210
Szczegółowy opis
0.068 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,041" (1,05mm)