KGM32LR72A474MU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
TDK
Knowles Syfer
KEMET
TDK
Murata Electronics
0.47 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM32LR72A474MU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32LR72A474MUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM32LR72A474MU
Opis
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM32LR72A474MU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)