KGM32LR71E226KL
Numer produktu DigiKey
478-KGM32LR71E226KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32LR71E226KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32LR71E226KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32LR71E226KL
Opis
CAP CER 22UF 25V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)