KGM32HR73D102KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 503
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 543
Arkusz danych
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM32HR73D102KL
Numer produktu DigiKey
478-KGM32HR73D102KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM32HR73D102KL
Opis
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)