KGM32HR72J473KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32HR72J473KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32HR72J473KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32HR72J473KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32HR72J473KU
Opis
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)