KGM32HR72A334KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32HR72A334KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32HR72A334KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32HR72A334KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32HR72A334KU
Opis
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.33 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM32HR72A334KU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)