KGM32ER72D473MU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 18
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
Knowles Syfer
0.047 µF ±20% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM32ER72D473MU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32ER72D473MUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM32ER72D473MU
Opis
CAP CER 0.047UF 200V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM32ER72D473MU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)