KGM32ER72A224JL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 155
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.22 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM32ER72A224JL
Numer produktu DigiKey
478-KGM32ER72A224JLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM32ER72A224JL
Opis
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM32ER72A224JL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)