KGM32ER71H684KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32ER71H684KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32ER71H684KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32ER71H684KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32ER71H684KU
Opis
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM32ER71H684KU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)