KGM32ER71E224KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32ER71E224KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32ER71E224KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32ER71E224KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32ER71E224KU
Opis
CAP CER 0.22UF 25V X7R 1210
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM32ER71E224KU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)