KGM32ECG2H101JU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32ECG2H101JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32ECG2H101JUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32ECG2H101JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32ECG2H101JU
Opis
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM32ECG2H101JU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)