KGM32ECG2A222FU | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGM32ECG2A222FU |
Opis | CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2200 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | KGM32ECG2A222FU Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±1% | Grubość (maks.) 0,057" (1,45mm) |