KGM32ECG2A222FU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32ECG2A222FUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32ECG2A222FUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32ECG2A222FUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32ECG2A222FU
Opis
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM32ECG2A222FU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)