KGM31VCG1H392FU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31VCG1H392FUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31VCG1H392FUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31VCG1H392FUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31VCG1H392FU
Opis
CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3900 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM31VCG1H392FU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,048" (1,22mm)