KGM31TR72D222JU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31TR72D222JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31TR72D222JUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31TR72D222JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31TR72D222JU
Opis
CAP CER 2200PF 200V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM31TR72D222JU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)