KGM31TCG1E472GU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 170
Arkusz danych
W magazynie: 1 842
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
4700 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31TCG1E472GU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31TCG1E472GUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31TCG1E472GU
Opis
CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31TCG1E472GU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)