KGM31HR71E105KL
Numer produktu DigiKey
478-KGM31HR71E105KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31HR71E105KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31HR71E105KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31HR71E105KL
Opis
CAP CER 1UF 25V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)