KGM31DR72H562JU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31DR72H562JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31DR72H562JU
Opis
CAP CER 5600PF 500V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5600 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)