KGM31DR72H222KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31DR72H222KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31DR72H222KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31DR72H222KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31DR72H222KU
Opis
CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)