KGM31DR72D223JU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 6 216
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
KEMET
Similar
TDK
Similar
TDK
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
0.022 µF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31DR72D223JU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31DR72D223JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31DR72D223JU
Opis
CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31DR72D223JU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)