KGM31DCG3A101JU nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 783
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 406
100 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31DCG3A101JU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31DCG3A101JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31DCG3A101JUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31DCG3A101JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31DCG3A101JU
Opis
CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)