KGM31DCG1C103JU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 369
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 71
Similar
Similar
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
10000 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31DCG1C103JU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31DCG1C103JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31DCG1C103JU
Opis
CAP CER 10000PF 16V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31DCG1C103JU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)