KGM31BR71H683MT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
0.068 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BR71H683MT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BR71H683MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BR71H683MT
Opis
CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BR71H683MT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)