KGM31BR71H682JT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BR71H682JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31BR71H682JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31BR71H682JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BR71H682JT
Opis
CAP CER 6800PF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6800 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM31BR71H682JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)