KGM31BR71H392KM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
YAGEO
KEMET
3900 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BR71H392KM
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BR71H392KMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BR71H392KM
Opis
CAP CER 3900PF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BR71H392KM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)