KGM31BCG2H121JT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2H121JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31BCG2H121JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31BCG2H121JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2H121JT
Opis
CAP CER 120PF 500V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2H121JT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)