KGM31BCG2D6R8CT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2D6R8CTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31BCG2D6R8CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31BCG2D6R8CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2D6R8CT
Opis
CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 pF ±0,25pF 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2D6R8CT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)