KGM31BCG2A2R2BT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2A2R2BTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31BCG2A2R2BTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31BCG2A2R2BTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2A2R2BT
Opis
CAP CER 2.2PF 100V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 pF ±0,1pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2A2R2BT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)