KGM31BCG2A122JT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2A122JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31BCG2A122JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31BCG2A122JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2A122JT
Opis
CAP CER 1200PF 100V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
1200 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2A122JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)