KGM31BCG1H181GT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 4 015
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
180 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BCG1H181GT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG1H181GTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG1H181GT
Opis
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BCG1H181GT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)