KGM31BCG1H100JM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 325
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Vishay Vitramon
10 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BCG1H100JM
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG1H100JMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG1H100JM
Opis
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BCG1H100JM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)