KGM31AR72A334MU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 610
Arkusz danych
Similar
TDK
W magazynie: 310
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.33 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31AR72A334MU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31AR72A334MUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31AR72A334MU
Opis
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)