KGM31AR72A224KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM31AR72A224KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31AR72A224KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31AR72A224KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31AR72A224KU
Opis
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1206
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM31AR72A224KU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)