KGM21NR72E471KT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 6 512
Arkusz danych
470 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21NR72E471KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21NR72E471KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21NR72E471KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21NR72E471KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21NR72E471KT
Opis
CAP CER 470PF 250V X7R 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM21NR72E471KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)