KGM21NR72A682KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21NR72A682KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21NR72A682KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21NR72A682KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21NR72A682KT
Opis
CAP CER 6800PF 100V X7R 0805
Szczegółowy opis
6800 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM21NR72A682KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)