KGM21NR71H473JM | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGM21NR71H473JM |
Opis | CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.047 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | KGM21NR71H473JM Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,039" (1,00mm) |