KGM21NR71H221KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21NR71H221KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21NR71H221KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21NR71H221KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21NR71H221KT
Opis
CAP CER 220PF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM21NR71H221KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)