KGM21NR71H104KM
Numer produktu DigiKey
478-KGM21NR71H104KMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21NR71H104KMCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21NR71H104KMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21NR71H104KM
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM21NR71H104KM Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)