KGM21NR71E123KT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 935
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 21 276
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
0.012 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21NR71E123KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21NR71E123KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21NR71E123KT
Opis
CAP CER 0.012UF 25V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21NR71E123KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)