KGM21BCG2D330GT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
YAGEO
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
33 pF ±2% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21BCG2D330GT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG2D330GTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21BCG2D330GTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21BCG2D330GTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG2D330GT
Opis
CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21BCG2D330GT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)