KGM21BCG2A3R9BT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
3.9 pF ±0,1pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21BCG2A3R9BT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG2A3R9BTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG2A3R9BT
Opis
CAP CER 3.9PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21BCG2A3R9BT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)