KGM21BCG2A271KT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 4 597
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 314
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
270 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21BCG2A271KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG2A271KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG2A271KT
Opis
CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21BCG2A271KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)