KGM21BCG2A1R5CM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 150
Bezpośrednie
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
KEMET
1.5 pF ±0,25pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21BCG2A1R5CM
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG2A1R5CMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG2A1R5CM
Opis
CAP CER 1.5PF 100V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21BCG2A1R5CM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)