KGM21BCG2A151GT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGM21BCG2A151GT |
Opis | CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 150 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | KGM21BCG2A151GT Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±2% | Grubość (maks.) 0,037" (0,94mm) |