KGM21BCG2A150JT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG2A150JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21BCG2A150JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21BCG2A150JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG2A150JT
Opis
CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
15 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM21BCG2A150JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)