KGM21BCG1H2R2DT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 330
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 109
Arkusz danych
W magazynie: 19 121
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
2.2 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21BCG1H2R2DT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG1H2R2DTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG1H2R2DT
Opis
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21BCG1H2R2DT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)