KGM21BCG1H1R8CT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGM21BCG1H1R8CT |
Opis | CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.8 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | KGM21BCG1H1R8CT Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±0,25pF | Grubość (maks.) 0,037" (0,94mm) |