KGM21BCG1H121KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG1H121KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21BCG1H121KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21BCG1H121KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG1H121KT
Opis
CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
120 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM21BCG1H121KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)